Matěj

Datum ztráty 13.03.2014
Místo ztráty Želešice , nevím
Telefon 739303229
Jméno Matěj
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Knírač střední
Věk 10 let
Barva Černá, Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Matěj utekl večer po předání novým majitelům. Ráno původní majitelé předali pejska, a když si to druhý den ráno rozmyseleli, nová majitelka řekla, že pejsek utekl v den předání večer. Původní majitelé téměř nic nevědí. Matěj je bezproblémový pejsek, nekouše. Na cizí lidi je řítulný a je zvyklý na psy. Vzhledem ke svému věku se počůrá vždy, když je sám doma. U původních majitelů několikrát utekl, ale vždy se vrátil. Nyní ne. Možná proto, že v místě útěku nikdy nebyl a tudíš nezná okolí. Naposled byl viděn v den ztráty v obci Želešice.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matěj

Přihlášení: