Mašák

Datum ztráty 26.06.2018
Místo ztráty Poděbrady, Táboritská 432
Telefon 734482583
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Mašák
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Britská kočka 
Věk 3 roky
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mašák je 3-letý šedivý britský dlouhosrstý kocour, reagující na oslovení Mašák. Váží cca 7 kg. Na sobě má antiparazitní obojek. Čipovaný není. Kastrovaný je. Kocour působí mohutným dojmem, s výrazně velkým a huňatým ocasem a oranžovýma očima jako sova. Kocour se ztratil koncem minulého týdne, kdy nepřišel domů. Pohyboval se pouze kolem červeného bytové komplexu v ulici Táboritská, byl zvyklý být doma a občas se jen proběhl pod okny, nebo spal na parapetě. Nikdy nebyl mimo domov než pár hodin. Je hodný, společenský.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mašák

Přihlášení: