Máša

Datum ztráty 03.07.2015
Místo ztráty Počeplice, Počeplice 23
Telefon 775039664
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Máša
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva směs odstínů
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Máša je milá a přítulná. Má dlouhou chundelatou srst, připomíná vlkodava. Má ráda vodu. Na vnitřní straně koženého obojku má vypálené telefonní číslo. Je čipovaná (203096100143704). Není kastrovaná a monžá by mohla začít hárat. Váží cca 25 kg. Byla i se svou sestrou na hlídání, odkud obě utekly, pravděpodobně do lesa v oblasti Kokořínska. Okolí teda moc dobře neznají. Vodu mají rády a plavat umí. Na jízdu autem jsou zvyklé. Jsou zvyklé především na pobyt doma. Vzhledem k věku jsou aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Máša

Přihlášení: