Márvík

Datum ztráty 09.09.2022
Místo ztráty Snopoušovy,
Telefon +420606389536
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Márvík
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Evropská kočka 
Věk 7 let
Barva Mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Márvík je 7 let starý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný a váží cca 5 kg. Poznávacím znamením je, že nemůže úplně natáhnout ocásek a špičku má zahnutou. Je plašší povahy, ale slyší na jméno Márvík a snad se nechá uhnat na nějakou dobrotu. Je zvyklý jen na gauč, málokdy vyhledával venkovní prostředí, a tak se spoléháme, že je třeba už u někoho v teple. Ztratil se před naší dovolenou, při předávání hlídací tetě, když silou vyrazil dvířka přepravky. Pokud máte nějaké info, dejte nám prosím vědět.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Márvík

Přihlášení: