Marry

Datum ztráty 01.09.2013
Místo ztráty Hvozd, Hvozd
Telefon 730907595
Jméno Marry
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky (AKTUÁLNĚ)
Barva světle hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se ve věku 8 měsíců, kříženka labradora. Přátelská, i když ze začátku na cizí štěká. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechala. Ztratila se v noci ze zahrady domu. Nemá čip, ani tetování. Váží cca 15 Kg. V době ztráty žádný obojek na sobě neměla. V minulosti se takto nikdy neztratila. Kastrovaná nebyla. Okolí v místě ztráty moc neznala. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav byl dobrý. Autem umí jezdit. Otužilá je. Je zvyklá být převážně doma... Povahově je "ztřeštěná" (v dobrém slova smyslu) - je hyperaktivní... Telefon 730907595

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Marry

Přihlášení: