Marokánka

Datum ztráty 30.05.2017
Místo ztráty Karlovy Vary, Vančurova
Telefon 724300997
Odměna ANO
Jméno Marokánka
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Kříženec
Věk 9 měsíců
Barva želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Marokánka je 9 měsíců stará kočka. Na své jméno neslyší. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaná. Marokánka utekla z bytu 30.5. Je velmi plachá, nejspíše se bude ukrývat někde v okolí bydliště -ul. Vančurova, Jabloňová - KV, ve firemním areálu, ve sklepních prostorech u nebo na zahrádkách RD atp. Kdyby ji někdo viděl, ať se ji raději nepokouší chytit, všeho se bojí, utekla by, raději volat na tel. 739012469, 724300997. Děkujeme za jakoukoli informaci, stopu. Kočička není kastrovaná, je to sotva odrostlé kotě. Může být zraněná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Marokánka

Přihlášení: