Marly

Datum ztráty 26.09.2014
Místo ztráty Řeka 82, Smilovice
Telefon 604744370
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Marly
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Kříženec
Věk 3 Roky
Barva Bílo-Rezavo-Černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Marly, kříženec malamuta a německého ovčáka, byl odcizen přímo ze zahrady domu, mezi 7.45 - 8.00 (26.09.2014) v obci Řeka 82, Smilovice. Nikdy v minulosti neutekl. Barva Bílo-Rezavo-Černý. Samec. Je starý 3 roky. Je velmi přítulný, neublíží (cizích lidí se nebojí), ale jde z něj respekt,váha asi 47 kg, prosím kdyby jste ho někdo viděli kontaktujte mě,výborný hlídač, rád jezdí autem, zapsán na veterině v třanovicích. Čipovaný, ani tetovaný není. Na krku má stahovací řetízkový obojek, bez známky + protiparazitní béžový obojek. Kastrovaný není. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu miluje. Sní cokoliv, granule nejlépe s masem. Zdravotní stav dobrý. Telefon 604 744 370

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Marly

Přihlášení: