Marli

Datum ztráty 14.07.2014
Místo ztráty Věkoše, K Zastávce 79
Telefon 608101105
Odměna ANO
Jméno Marli
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Kříženec
Věk 3 Roky
Barva Rezavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Marli je 3 roky starý pejsek, kříženec kokršpaněla s ohařem. Je rezavé barvy, má bílou náprsenku a na čumáčku má bílou proužku. Je střední postavy, váží 10-15 kg. Zaběhl se v pondělí 14.7. z ulice K Zastávce 39 v Hradci Králové - Věkoše. Na sobě měl černý textilní obojek. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Jě přítulný, přátelský, ale když se mu něco nelíbí, umí se bránit. S velkými pejsky se pere. Fyzicky je aktivní, má rád vodu, jde do ní sám od sebe. Několikrát již utekl, ale vždy byl pryč maximálně jednu noc. Okolí ztráty zná. Pozor ! STOPA !!! Marlík byl viděn v sobotu 26.7. v obci u rybníčka a dnes 28.7. v ul. Truhlářská nedaleko Slavie ve Vekosích - Hradec Králové 7! Pozor ! Další STOPA !!! Marli byl DNES 12.8.2014 ráno kolem sedmé hodiny viděn na chodníku u Veteriny (ul. Jana Černého) ve Věkoších - HK 7. Běžel směrem ke trati !

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Marli

Přihlášení: