Marinka

Datum ztráty 19.05.2017
Místo ztráty Praha 2-Nové Město, Trojická
Telefon 770772533
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Marinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Hnědošedá mourka
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je plašší, pravděpodobně k vám sama od sebe nepřijde, ale nechá se přilákat na voňavé jídlo ( kapsička atp.) Fotku bohužel nemám, na obrazku divoka kočka! vyraz a zbarveni dost odpovida +- ale je menší, má ráda úkryty. Slyší víc na čiči, než na jméno, ale ani to neni jiste. Nemá čip. Je kastrovaná. Zbarvením se podobá kočce divoke, tj mourek, na prvni pohled běžný, ale zblízka je znát namísto šedého spíše hnědý základ. Ostatnim rovněž připomíná drobnější kočku divokou, krom ocasu který je jako u domácí úzký. Odměna!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Marinka

Přihlášení: