Mařenka

Datum ztráty 13.07.2015
Místo ztráty Rožďalovice, Melantrichova 72
Telefon 704001380
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Mařenka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kříženec
Věk 7 let
Barva Bílá s rezavými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mařenka je 7 let stará fenka křížence. Na své jméno slyší. Je převážně bílá, má pouze rezavé znaky v obličeji, na uších a kolem kořenu ocasu. Váží cca 10kg (hrubý odhad). Má na sobě červený obojek s obrázky se zapínáním na černou plastovou sponu. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaná a možná začíná hárat. Ztratila se 13.7., protáhla se dírou v plotě a vyrazila na procházku, ze které se bohužel ještě nevrátila. Společnost jí mohl dělat její psí soused, černý jezevčík, který se ztratil téhož dne a zatím také nepřišel domů. Nikdy dříve takhle dlouho pryč nebyla. Zná pouze pár míst v okolí. K cizím lidem je opatrná, pokud bude mít hlad, tak se na pamlsek nalákat nechá. Ve svém prostředí agresivní není, ale pokud bude vystresovaná a bude se bát, tak je možné, že by se po člověku i ohnala. Vodu moc ráda nemá, ale plavat umí, když je nejhůř. Auto jí moc dobře nedělá - od malinka v něm zvrací. Je zvyklá na pobyt doma i venku. Je aktivní přiměřeně svému věku, ale rozhodně není líná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mařenka

Přihlášení: