Marcus

Datum ztráty 13.09.2014
Místo ztráty les u Stojic, Chrudimsko
Telefon 777063607
Odměna ANO
Jméno Marcus
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Belgický ovčák Malinois
Věk 1,5 roku
Barva hnědý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Stále se hledá Marcus!! Místo zmizení: STOJICE, na Pardubicku dne 13.9.2014!! Jméno: „MARCUS” Váha: 33 – 35 kg Současný věk: 18 měsíců. Zvláštní znamení: Bílá náprsenka /znak/ ve tvaru čtyřcípé hvězdy. Marcus je typický představitel plemene Malinois s prokvetlou maskou /nemá plně černou masku/ a bílým znakem ve tvaru hvězdy. Náprsenka co do velikosti, tvaru i umístění je u psa tohoto plemene vidět málokdy. Vzhled a povaha: Nebojácný, velmi atraktivní pes. Ideální proporce všech partií, žádné vzhledové vady, perfektní chrup. ČIP + Registrace: ANO. PROSÍM O MAXIMÁLNÍ SPOLUPRÁCI. PŘEDEJTE, PROSÍM, KYNOLOGICKÝM ORGANIZACÍM, ZÁCHRANÁŘŮM, VETERINÁŘŮM A PŘÁTELŮM. Kontakt - tel: 777 063 607, e-mail: st.vodicka@centrum.cz Všem za pomoc při hledání Marcuse předem mnohokrát děkuji ! ! !

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Marcus

Přihlášení: