Marcus

Datum ztráty 01.11.2016
Místo ztráty Liteň, Družstevní 173
Telefon 733696664
Jméno Marcus
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Maďarský ohař krátkosrstý
Věk 9 let
Barva rezavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Marcus je 9 let starý maďarský krátkosrstý ohař. Má na sobě černoreflexní obojek, je čipovaný (203098100234698). Není kastrovaný a váží cca 30 kg. Je to starší bázlivý pes. Má ZLOMENÝ OCAS, je to vidět i na pohled. Při nedůvěře zaútočí. Jako štěně týraný. Je závislý na feně i celé rodině. Občas měl tendence k útěku a rozhodl se prokousat dřevěným plotem, což se stalo i onoho dne. Většinou strhl i fenu. Tentokrát se odloučil od feny, která se našla nedaleko domu týž den. Nikdy takto dlouho nebyl sám. Za svůj život se vzdálil cca 5x. Jednou na samotě na Šumavě v cizím prostředí. Trvalo to celý den, ale vrátili se bez pomoci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Marcus

Přihlášení: