MANU

Datum ztráty 24.02.2017
Místo ztráty Březůvky, 138
Telefon 773108939
Odměna ANO
Jméno MANU
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 4 roky
Barva černá trikolor
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
V pátek 24.2.2017 se zaběhli ze samoty v Březůvkách 3 psí kluci (bernský salašnický pes Manu, černý kříženec Lakšman a černo hnědý kříženec Ráma), všichni kastrovaní. Na svá jména slyší. Jeden je velký bernský salašnický pes, má obojek se známkou Obec Šaratice a je čipovaný (číslo dodáme). Další 2 jsou bratři (černý a černý s hnědým pálením) velikost pod kolena, černý měl na krku kožený adresář se jménem, adresou a telefonním číslem. Žádnou další identifikaci nemají. Mohou se držet spolu, ale mohli se i rozdělit. Mohou být kdekoliv, k lidem i psům jsou přátelští. Moc prosím za jakékoliv informace, jsou to členové rodiny.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se MANU

Přihlášení: