Mango

Datum ztráty 13.03.2020
Místo ztráty Praha 3 - Žižkov, Kališnická 2889/18
Telefon 737195041
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Mango
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mango je 2 roky stará kočka. Obojek ani čip nemá, kastrovaná není a váží cca 3 kg. V noci v čase od 22:00 do 04.00 prolezla balkónovými francouzskými dveřmi na terasu a zřejmě vypadla na ulici (roh ulice Hájkova a Kališnické). Útulky a veterinární stanice jsme obvolali, ale bez výsledku a venku okolí prohledali. Nejspíš bude zraněná! někdo si ji mohl v dobré víře "pomoct" vzít domů. Budeme velice šťastni za jakékoli informace. Máme ji jako nalezence, moc děkujeme za pomoc!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mango

Přihlášení: