Mandarinka

Datum ztráty 30.10.2017
Místo ztráty Praha 3, Milešovská
Telefon 605974625
Odměna ANO
Jméno Mandarinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Písková, mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mandarinka je pískově mourovatá kočka, jsou jí 3 roky. Slyší na své jméno. Je trochu plachá, ale příjde a je přátelská a mazlivá. Nejspíš bude vystresovaná. Je to zhruba 14 dní, co se ztratila. Máme 2 kočky, obě chodí oknem v přízemí ven, do dvora vnitrobloku. Zřejmě se dostala na ulici, přes otevřená vrata garáže nebo vyběhla přes některé domovní dveře. Může se pohybovat v okolí Žižkovské věže, Jiřího z Poděbrad nebo Riegrových sadů. Díky moc za pomoc nebo informace. Nálezci odměna jistá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mandarinka

Přihlášení: