Máňa

Datum ztráty 02.07.2014
Místo ztráty , Milín 86
Telefon 734370077
Odměna ANO
Jméno Máňa
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 měsíce
Barva tm.hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Máňa je ještě štěňátko, fenečka stará 2,5 měsíce. Je to kříženka Německého ovčáka a ridgebacka. Váží 8 kg. Je tmavě hnědé barvy, na tlapkách je světlejší. Nemá na sobě žádný obojek. Ještě není čipovaná , ani tetovaná. Měla zlomenou zadní pravou nožičku. Sice je už zranění zahojené, ale stále neujde velkou vzdálenost. Na zadní nožičce nemá vratiprst. Ztratila se ze zabezpečeného dvorku, takže byla pravděpodobně ukradena. K lidem je velice přáteslká, hravá a důvěřivá. Okolí ztráty zná, chodila tam na procházky.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Máňa

Přihlášení: