Mamánek

Datum ztráty 08.12.2014
Místo ztráty Borovany, Jižní 520
Telefon 604732096
Odměna ANO
Jméno Mamánek
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva Bílo mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čtyřletý kastrovaný kocourek, zvyklý chodit ven, nevrátil se 8.12. ze své procházky. Od této doby jej stále marně hledáme. Je zvídavý, vleze kam to jde, takže může být u někoho třeba zavřený. Povahově je společenský, přátelský, mazlivý. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Váží cca 4,5 Kg. Čip, ani tetování nemá. Obojek na sobě žádný nemá. Do auta si i sám nastoupí, jízda mu nevadí. Takto se nikdy neztratil. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklý spát hlavně doma. Zimu moc rád nemá... Telefon 604732096

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mamánek

Přihlášení: