Malý Princ

Datum ztráty 08.08.2019
Místo ztráty Mrač, Mrač 77
Telefon 720666030
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Malý Princ
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Kříženec
Věk 8 let
Barva černo-bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Malý Princ je 8 let starý kocourek. Slyší na své jméno velmi dobře. Je větší než normální kočky a váží cca 7-8 kg. Nemá obojek, ale má čip. Je kastrovaný. Je to černý kocourek s bílou bradkou, bílou skvrnou na břiše a bílými tlapkami. Je velmi přátelský. Musí dodržovat dietní stravu, kvůli zvýšené kyselosti moči. Zatoulal se, když jsme byli mimo domov a měli ho na starost vlastníci mlýna, na kterém žijeme a kde je velký výběh. Kocourek nikdy nic podobného neudělal.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Malý Princ

Přihlášení: