Makrouš

Datum ztráty 11.01.2015
Místo ztráty Úvaly, Škvorecká 107
Telefon 604230269
Odměna ANO
Jméno Makrouš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Sibiřská kočka 
Věk 5 Let
Barva Mourovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocour se nám ztratil dne 11.1. večer ze zahrady v obci Úvaly, Škvorecká 107. Je to kocour domácí, nemá rád zimu. Rasa Sibiřská kočka, samec. Je mu 5 let. Slyší na jméno Makrouš. Mourovaná srst. Na levé straně krku má mikročip. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Tetování nemá. Velmi hodný a miluje lidi. Povahově je nebojácný, přítulný i k cizím lidem. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Váží cca 5 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Měl zlomené pravé ucho - je vidět že není rovné... Je kastrovaný. V minulosti nikdy se takto neztratil. Širší okolí v místě ztráty bohužel nezná. V pohybu je trošičku línější, není to vyloženě atlet. Vody se bojí. Sní cokoliv. Ožírá květiny. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 604230269

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Makrouš

Přihlášení: