Majlo

Datum ztráty 09.06.2015
Místo ztráty Křesetice, Chrást 46
Telefon 720761907
Odměna ANO
Jméno Majlo
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 6 let
Barva Bila s hnedou hlavou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Majlo je 6 let starý pejsek plemene Jack russell teriér. Váží 7-8 kg. Je celý bílý, pouze na hlavě má hnědé znaky. Nemá na sobě žádný obojek, ale je čipovaný (číslo zjišťujeme). Není kastrovaný. Zvláštní znamení je, že má hodně obroušené všechny zuby. Utekl 9.6. ze zahrady, od té doby ho nikdo neviděl. Utíká celkem prabidelně, v okolí ho všichni znají, ale vždy se do hodiny vrátí. Okolí velmi dobře zná. Miluje lidi, je možné, že si ho někdo v dobré víře osvojil. Nemá moc rád kočky. Je zvyklý na pobyt venku. Je velmi aktivní. Prosime o jakékoli informace. Telefon 778705736

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Majlo

Přihlášení: