Majky

Datum ztráty 01.04.2015
Místo ztráty Nevolice, 9
Telefon 723781887
Jméno Majky
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Domažlice
Plemeno Bostonský terier
Věk 7 let
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Majky je 7 let starý pes, plemeno Bostonský terier. Je černobílý a váží cca 9-10 kg. Není čipovaný, ani kastrovaný. V uchu má tetování, ale už není čitelné. Na sobě měl tmavě hnědý kožený obojek. Majky se ztratil 1.4.15 večer ze dvorku v oblasti Nevolice. Nevíme za jakých okolností. Je hodně společenský, má rád děti. Když na něj někdo zavolá, okamžitě přiběhne. Ostatní pejsky snáší dobře. Nikdy dříve neutekl, je hodně závislý na svých páníčcích. Okolí ztráty moc nezná. V autě je zvyklý jezdit, sám si naskočí. Vodu rád nemá, nevyhledává ji. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Majky

Přihlášení: