Majk / Mike

Datum ztráty 10.03.2014
Místo ztráty okres Vsetín, okres Vsetín
Telefon +420604146492
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Majk / Mike
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Kočka domácí 
Věk 3 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 10.03.2014. Černý kocour, 3 roky starý, po operaci pravého stehenního kloubu, je cítit špička, ale nekulhá, nenápadný půlměsíc několika bílých chlupů kopírujících jizvu. Je velmi přátelský, hlasitý a komunikativní, jasně slyšící na volání "Majkí". Myši neloví, zvyklý na svoje granule a masové kapsičky. Narozen v červnu 2011, kastrovaný v prosinci 2013. Může být i bez Vašeho vědomí například u Vás ve sklepě, na půdě, v seníku, v okolí pozemku, nedávno se k Vám přistěhoval… Žádný obojek na sobě nemá. Není čipovaný, ani tetovaný. Občas se zaběhnul. Okolí z místa ztráty relativně zná. Je velmi aktivní, má rad pohyb. Zdravotní stav celkově dobrý. Odměna za nelezení 5000Kč. Telefon: 605731659, druhý telefon kdyby bylo obsazeno: 604146492

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Majk / Mike

Přihlášení: