Májinka

Datum ztráty 17.03.2015
Místo ztráty Ořech, Karlštejnská 46
Telefon 606311531
Odměna ANO
Jméno Májinka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 2,5let
Barva Mourovatobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Májinka je 2,5 roku stará kočka, srst má mourovatobílou. Váží 3 kg. Jedno očičko má ohraničené černou linkou a druhé ne. Nemá čip, ani tetování. Je to mazlivá menší kočička, vypadá jako koťátko, je plně očkovaná, odčervená a vykastrovaná, absolutně neškodná, zvyklá být doma/venku jak se jí zlíbí... Bohužel se nevrátila před měsícem domu a tohle už je naše poslední šance, jak ji najít... Stalo se to 17.3.15 v Ořechu. Okolí ztráty zná. Mája miluje ráno a na večer vyrazit na myšky a pak se vrátit do teplé postýlky... Moc nám chybí :( Čeká tady na ni její bráška. Měla na sobě růžový obojek, ale už se ji několikrát stalo, že ho někde ztratila, byla moc šikovná :) K cizím lidem dobrovolně nepůjde, je bojácnější povahy. Ostatní kočky snáší dobře. V autě jela jen občas, na veterinu. Do vody dobrovolně nepůjde, ale nebojí se jí. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Májinka

Přihlášení: