Majda

Datum ztráty 12.06.2014
Místo ztráty Děčín - Maxíčky, - Maxíčky
Telefon 607537960
Jméno Majda
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dne 12.6.2014 se ztratila fenka jménem Majda. Naposledy jsme ji viděli na procházce v okolí Maxiček, kde se nám vycvakla z vodítka a utekla. Od té doby o ní nemáme žádné informace. Na sobě měla zářivě oranžový obojek. Utekla z procházky do lesa. Povahově je opatrná, ale hodná. K lidem na pamlsek by možná šla. S jinými zvířátky nemá problém, jen je také opatrná. Tetování nemá, čip ano. Číslo čipu: 203098100352716. Pravidelně neutíká. Není kastrovaná. Okolí z místa ztráty spíše nezná. Má ráda svůj klid, ale je i hravá. Voda jí nedělá problém, ale ani jí nemiluje. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Majda

Přihlášení: