Mája

Datum ztráty 31.03.2015
Místo ztráty Vidovice, U Louky 37
Telefon +420 602194394
Jméno Mája
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Border kolie
Věk 4 roky
Barva černo bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Mája je 4 roky stará fenka, plemeno Border kolie. Je černo bílá a váží cca 15 kg. Je uplně posedlá míčky, ráda si hraje a na míček vždy reaguje. Ztratila se 31.3.15 v oblasti Vidovice. Na sobě měla obojek. Čip nemá. Tetování by také neměla mít, ale zatím se to prověřuje. Je kastrovaná. Okolí ztráty zná. Dříve utekla, ale vždy se vrátila. Je velmi přátelská, cizích lidí se vůbec nebojí. Ostatní pejsky snáší dobře. Vodu moc v lásce nemá. V autě je zvyklá cestovat. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mája

Přihlášení: