Mája

Datum ztráty 15.08.2021
Místo ztráty Praha 9 - Koloděje, Savojská 316 /8
Telefon +420 606704989
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Mája
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 7 let
Barva Tygrovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mája je 7 let stará mourovatá kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 3,5 kg. Slyší na své jméno, reaguje, ozve se a přijde, pokud je v blízkosti. Vcelku plachá, nechá se pohladit jen od lidí, které zná. Pochází z útulku v Měcholupech, poznávací znamení - levé ouško nahoře lehce zkrácené. V uvedenou dobu odchází pravidelně na průzkum svého okolí. Vrací se pravidelně mezi 05.-06.00h ranní, čeká ve svém domečku na kapsičku, poté jde většinou domů spát. Naposledy byla viděna 15.08. ve 20.15 v místě bydliště.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mája

Přihlášení: