Mája

Datum ztráty 13.02.2015
Místo ztráty Nusle/ pod nuselským mostem, Jaromirova
Telefon 775266735
Jméno Mája
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1,5
Barva Černá/bílá náprsenka
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mája je malá, černá fenka (kříženka) s bílou náprsenkou, na zádech trochu prošedivělá, rozcuchaná. Je 1,5 roku stará. Je čipovaná - číslo zatím není k dispozici. Tetovaná není. Kastrovaná je. Je hodná, má radši psy, než lidi. K lidem je bojácnější, dobrovolně k člověku sama od sebe nepřijde, ale nalákat na pamlsek by se snad mohla nechat. Na sobě měla bílý koženkový obojek. Váží 6 kg. V pátek 13.2 byl pod Nuselákem ohňostroj, Mája se lekla a utekla přes park Folimanka někam nahoru na Vinohrady. Často jsme s ni chodili i na Vyšehrad. Okolí ztráty by měla znát. Nikdy dříve neutekla. Voda ji nevadí, ale není to plavkyně. Autem je zvyklá jezdit, ale dělá se ji špatně. Sama si do auta nenaskočí. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mája

Přihlášení: