Mája

Datum ztráty 22.06.2017
Místo ztráty Libínské Sedlo, odbočka na Libín
Telefon 776015521
Odměna ANO
Jméno Mája
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Prachatice
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mája je 2 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip, není kastrovaná a váží asi 4 kg. Kočička Mája se zaběhla za Libínským sedlem za Prachaticemi na křižovatce odbočky vlevo na Libín. Bydlela v domě. Je drobnějšího vzrůstu, přítulná i když zpočátku plachá. Je výrazně černo-bíle mourovatá s bílou náprsenkou, čumáčkem a tlapkami. Mohla by hledat útočiště u lidí. Umí otevřít většinu nezamčených dveří. Někdo ji mohl odvést autem v domnění, že byla zanechána u cesty. Další info zde: http://kocickamaja.webnode.cz/

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mája

Přihlášení: