Mája

Datum ztráty 18.11.2018
Místo ztráty Olomouc-Bělidla, Matěje z Janova 1
Telefon 777285270
Odměna ANO
Jméno Mája
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mája je 3 roky stará kočka. Váží cca 4 kg. Nemá čip. Je kastrovaná. Je poměrně plachá, na krku má šedomodrý reflexní opelichaný obojek (v okolí pobíhá i mourovatý kocour, ten je ale mohutnější, s větší hlavou a hlavně černým obojkem). Většinu času tráví venku (Olomouc-Bělidla, okolí tiskárny směrem k hrabárně), ale vždy se vrací ráno a večer na žrádlo. V pondělí ráno ale nepřišla. Mohla se jen někam zaběhnout, někam zapadnout nebo může být někde zavřená. Uvítáme jakékoliv informace.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mája

Přihlášení: