MÁJA

Datum ztráty 07.10.2014
Místo ztráty Okřešice, Okřešice 23
Telefon 602419966
Odměna 2.000,- Kč
Jméno MÁJA
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 ROK
Barva BÍLO-MOUROVATÁ
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mája byla osvojena na vystave zvirat k adopci. Na misto, kde bydlela je velmi fixovana. Je velmi mila. Ma rada lidi. Nastupuje do aut. Rada cestuje. Domnivame se, ze mozna nastoupila k houbarum. Bydli na samote v lese. Nejblizsi vesnice je Okresice, ktera je vice nez kilometr daleko. Kocicka se nikdy netoulala. Je to krasna elegantni mila kocicka, bila s sedym mourovanim, na hlave zadech ocasku a castecne pacickach. Cerne olinkovane zelezlute oci. Ma velke telo mensi hlavu odpovidajici plemeni kocky evropske. Čip, ani tetování nemá. Je kastrovaná. Utekla z domu. Váží cca 7 kg. Povahově je kontaktní, důvěřivá, hodná a přátelská - až extrémně. Na sobě žádný obojek nemá. Zdravotní stav dobrý. Nikdy se takto neztratila. Okolí v místě ztráty vůbec nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemusí. Sní cokoliv. Telefon 602 419 966

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se MÁJA

Přihlášení: