Mája

Datum ztráty 28.02.2016
Místo ztráty Mělník, Lužec
Telefon 602144145
Odměna 6.000,- Kč
Jméno Mája
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Novofundlandský pes
Věk 3 roky
Barva černá s bílými znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Pro Máju si přijeli dva pánové, kteří se Máje i majitelce původně zamlouvali a tak si Máju odvezli. Nahlásili informace, kde Mája bude bydlet, poskytli OP. Tři dny na to majitelka chtěla jet Máju zkontrolovat. Bohužel adresa v Brandýse, kde měla Mája bydlet NEEXISTUJE a trvalý pobyt má dotyčný na úřadě v Praze. Na výzvy (sms, email, telefonování) nereaguje. Podrobné info na http://1url.cz/EtMtB Aktuální info!!! Od pána přišl sms, že Máju údajně prodal na trhu v Kolíně!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mája

Přihlášení: