Maja

Datum ztráty 22.02.2015
Místo ztráty Dolní Domaslavice, Dolní Domaslavice 61
Telefon +420 605 808 268
Odměna ANO
Jméno Maja
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Německý ovčák
Věk 2 roky
Barva tmavě vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
V neděli 22.2.2015 kolem 14 hod. se v obci Dolní Domaslavice zaběhla dvouletá fenka NO tmavě vlkošedé barvy, slyšící na jméno Maja. Je velmi hodná a důvěřivá. Povahově je společenská, mazlivá. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Má ČIP, tetování nemá. Číslo čipu: 900032001794054. Na jméno slyší a reaguje. Utekla ze zahrady. Občas odběhla ale jen na pár desítek minut, nikdy ne na dlouho. Váží cca 28 Kg. Má na sobě stahovací, řetízkový obojek, bez známky. Kastrovaná není, aktuálně nehárá. Okolí v místě ztráty by znát mohla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá pouze na pobyt venku. Je otužilá, zimu má dokonce ráda. Telefon +420 605 808 268

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maja

Přihlášení: