Mahouš

Datum ztráty 05.12.2020
Místo ztráty Kladno, Mánesová 1688
Telefon 732203202
Jméno Mahouš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kočka domácí 
Věk cca 8 let
Barva černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mahouš je 8 let starý kocour. Nemá obojek ani čip. Váží 4-5 kg. Je kastrovaný. Mahi je venkovní kocour. Každý den, ale spí doma a přes den se ochomýtá na zahradě, doma nebo v naší ulici. Rád je venku, ale když přijde na odpočinek nedá dopustit na gauč. Na zimu se mu dělá velmi hustá srst, takže bílá náprsenka není moc znatelná. Mahi je původně nalezenec a nejspíše má špatné zkušenosti se psy. Jelikož je nemá rád a okamžitě se brání, i když jsou hodní. Mahoušek moc lidem nevěří, ale jídlo si vezme od každého.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mahouš

Přihlášení: