Magnus

Datum ztráty 20.03.2020
Místo ztráty Lochovice, Lhotecká 226
Telefon 773643041
Odměna ANO
Jméno Magnus
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva Hnědý mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Magnus je 1,5 roku starý kocour. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný. Před několika dny se nám ztratil Magnusek, který se jinak drží doma a pryč je maximálně jeden den. Je to moc mazlivý a zvědavý kocourek, chytrý. Má pohublé drobné tělo, poznáte ho podle lysého místa na zádech (na podzim si škubal chlupy, ale po odblešení přestal. Fotky jsou z léta, než se mu to stalo). Z tohoto důvodu může působit dojmem tuláka. Neskutečně nám chybí, za každou informaci budeme moc vděční.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Magnus

Přihlášení: