Magi

Datum ztráty 29.08.2014
Místo ztráty Želízy, Želízy 35
Telefon 775953569
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Magi
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Magi je černý kříženec retrívra menšího vzrůstu, má šedivého kníra a bradu. Je mu 5 let, váží 23 kg. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Ztratil se 29.8. v Želízech na výletě v lese. Vyvlékl sel z vodítka a zaběhl se za srnkami. Na sobě má kožený hnědý obojek bez známky. Když zmokne, má krepatou srst. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty nezná. K lidem je přátelský, od cizího člověka se by se na pamlsek nechal nalákat. Nemá rád ostatní pejsky, je k nim agresiní !! Je fyzicky velice aktivní a má moc rád vodu !! Naposledy byl viděn v obci Tupadly.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Magi

Přihlášení: