Maggie

Datum ztráty 09.05.2015
Místo ztráty Chvalec, Chvalec 96
Telefon 731849601
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Maggie
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Německý ovčák
Věk 6 let
Barva hnědo - černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Hledá se fenka - Maggie. Na své jméno slyší a reaguje. Ztratila se 9. května při bource ve Chvalči u Trutnova. Je to Německý ovčák, hnědo-černé barvy, samice. Je přátelská, není nebezpečná!!! Povahově je vyloženě společenská, ale je i opatrná. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se nechala nalákat. Nyní může být kdekoliv, je možné, že si ji někdo nechal, nebo někde bloudí. Jakákoliv informace, která povede k nalezeni Maggie bude odměněna! Odměna 10. 000,- Kč. Poznávací znamení: Kulhá, měla potrhané vazy. Tetování nemá, ale pozor má čip! Číslo čipu je 985120022077807. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 30-35 Kg. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná je. V širším okolí místa ztráty se již bohužel nevyzná. V pohybu je již klidnější povahy, ráda se ale proběhne. Vody se nebojí, plavat umí. Sní cokoliv. Mimo vazů je zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, jezdí ráda. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá docela je, aktuální dny ji nebudou dělat žádný problém. V případě že by jste měl někdo o Maggie nějaké informace, kontaktujte prosím Městskou policii nebo majitelku na telefonním čísle : 731849601 a nebo 777335332 (Email: etrychovalucie@hotmail.com)

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maggie

Přihlášení: