Maggie

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Tabor, Hanojska 2833
Telefon 608114797
Odměna ANO
Jméno Maggie
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Čínský chocholatý pes
Věk 1 Rok
Barva Bilo-černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Maggie se ztratila na Silvestra, když se při venčení lekla petard. Nemá čip, ani tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Váží cca 3 Kg. Má velkou černou skvrnu na kůži na levé zadní noze. Povahově je docela plachá, opatrná, ale je hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Nikdy se takto neztratila. Kastrovaná není. Aktuální době může hárat. Okolí v místě ztráty to bohužel nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu moc nemusí. Autem umí jezdit. Zdravotní stav dobrý. V jídle je maličko vybíravá. Zimu ráda nemá. Je zvyklá hlavně na pobyt v bytě... Telefon 608114797

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maggie

Přihlášení: