Magda

Datum ztráty 10.08.2018
Místo ztráty Tetčice, Nádražní 37
Telefon 775987708
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Magda
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk 16 let
Barva černá s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Magda je 16 let stará kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná, hubená, váží určitě míň než 3 kg. Magda je starší, hubená kočka, ale s velkou vnitřní silou. Předpokládám, že se mohla zatoulat do lesa, má silné lovecké pudy. Fotografie neodpovídá, už má více šedých chlupů a je více hubená, na zadních tlapkách je znát horší pohyblivost. Bílé znaky jsou pod krkem a na bříšku, tam vás ale asi nepustí, umí se bránit. Není plachá, ale ani přítulná, k většině lidí nepřijde. Odešla po zaléčení zánětů spojivek a rýmy, našla asi větší chuť do života a toulání.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Magda

Přihlášení: