Mafík

Datum ztráty 23.01.2021
Místo ztráty Praha 5, K Lochkovu 1/18
Telefon 603753184
Jméno Mafík
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 20 měsíců
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mafík je asi 1,5 roku starý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 3 kg. Je dobře živený, hravý, zvyklý na lidi i ostatní zvířata. Je velice mazlivý. Ztratil se ze zahrady rodinného domku ve Slivenci, byl zvyklý na pobyt venku - dokonce ho vyžadoval, ale na zavolání nebo kdykoliv jsme se objevili nablízku, už jsme ho měli na klíně a chtěl se mazlit a stočil se k nám do klubíčka. Pak ale zase hrdě odkráčel. Zatím se nikdy nevzdálil déle než na den. Moc nám chybí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mafík

Přihlášení: