Madla

Datum ztráty 10.09.2015
Místo ztráty Praha 1, Na Poříčí 33
Telefon 733539843
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Madla
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Madla je směsí rasy Ragdoll a Britské modré. Znaky jak fyzické tak povahové má právě po Ragdoll, modrou má však barvu. Srst má polodlouhou, barvy stříbrné, oči žluto.zelené. Je plachá, ale moc hodná, bude tedy působit spíše ustrašeně než útočně. Kastrovaná není. Nemá ani čip, ani není tetovaná. Nemá na sobě žádný obojek. Na své jméno od cizího asi slyšet nebude. Váží cca 5 Kg. Chronická útěkářka to není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je klidnější povahy. Vody se bojí! V jídle je vybíravá. Zdravotní stav před ztrátou byl dobrý. Jízdu autem nemá ráda. Je zvyklá na pobyt převážně doma. Zimu nemá ráda! Je pravděpodobné, že bude po pádu ze 4. patra zraněná a že se jí někdo pokusí odvést na veterinu... Emaily: bbimova@gmail.com Telefon: 733539843

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Madla

Přihlášení: