Macik

Datum ztráty 18.03.2020
Místo ztráty Znojmo-Přímětice, Werichova 6
Telefon 737525547
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Macik
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Znojmo
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Macík je 2 roky starý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný a váží cca 4 kg. Před rokem ho postihlo částečné ochrnutí všech pacek. Byl to ležák, ale poctivým cvičením si vybojoval život a naučil se znovu chodit. Venku sám nepřežije, protože není schopný si zajistit potravu. Není tak rychlý a obezřetný jako jiné kočky. Občas při chůzi ztrácí balanc. Venku není zvyklý takže se bude nejspíš schovávat. Proto prosím, pokud ho někde uvidíte zavolejte 731892751 nebo 737525547

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Macik

Přihlášení: