Macek

Datum ztráty 03.11.2014
Místo ztráty Praha, Libušina 5
Telefon 608454442
Jméno Macek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 13-14
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Macek je 14 let starý kocourek černé barvy, na světle se jeví tmavě hnědý. Má lysiny nad očima a šedivé fousky. Je velký, váží cca 7 kg. Je kastrovaný. Neměl na sobě žádný obojek, není čipovaný, ani tetovaný. Utekl v podvečerních hodinách v neděli 3. listopadu v ulici Libušina 5 v Praze. Občas již utekl. Okolí ztráty zná blízké. K lidem je mazlivý, občas ale z ničeho nic dokáže i seknout. Chová se podle své nálady. Bývá i neklidný. Ostatní kočky snáší dobře. Je ale dominantní! Fyzicky je na svůj věk aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Macek

Přihlášení: