Macek

Datum ztráty 14.01.2015
Místo ztráty Liberec, Chrastavska 263/8
Telefon 723045341
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Macek
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Perská kočka 
Věk 9 let
Barva Rezava
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Stala se tragicka rodina nehoda...a musely jsme z Liberce se odstehovat... jelikož rodiče nemam takže sem ho dala pohlidat kamaradce do te doby než bych si nasla byt...a kdyz uz bydlim tak kamoska mi zdelila že kocour ji utekl hned v ten den!!... Nemá čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Má ustřižené jedno ucho, pravé. Povahově je plachý, ale přítulný. Na jídlo by se určitě nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Na čumáku má černou skvrnu ve tvaru písmene "M". Váží cca 7 Kg. Kastrovaný je. Zdravotní byl dobrý. Telefon 723045341

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Macek

Přihlášení: