Macek

Datum ztráty 06.08.2018
Místo ztráty České Budějovice, veterinární ordinace Fiala Lidická tř 1137/193
Telefon 704269805
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Macek
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva Černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Macek je 10 let starý kocour. Nemá obojek ani čip a není kastrovaný. Macek byl v minulosti bez domova,pak přišel k nám a jelikož máme kočky zůstal u nás.nechal se od nás pomazlit,byl stastny.Byl u nás 2 roky..žil v klidné vesnici..je plachý,bojácný ma velky strach v uzavrenem prostoru.boji se hluku psu je mohutnejsi postavy..osudný den jsme jeli na veterinu k fialovi na lidické a parkovali na benzínce..když jsem ho nesla v prenosce vyrazil mi dvířka a utíkal za benzinu podél řeky..chodim tam každý den dávám tam granule ale zatím stale bez šance..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Macek

Přihlášení: