Macek

Datum ztráty 27.10.2016
Místo ztráty České Budějovice, K. Štěcha 12
Telefon 728857306
Jméno Macek
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva Mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Macek je 2 roky starý kocour. V den ztráty měl na krku modrý obojek s rolničkou, čip ani tetování nemá. Je kastrovaný, váží cca 3-4 kg. Macík je poměrně velký štíhlý mourovatý kocourek. Na konci ocásku má výrustek zjistitelný pohmatem. Pravděpodobně odešel z bytu kvůli špatně dovřeným vstupovým dveřím. Kocourka jsem nastěhovala na byt teprve před týdnem, tudíž mám obavy o jeho orientační smysl. Byl viděn ještě včera dopoledne ve Štěchově ulici, odkud se ztratil. Budeme rádi za jakékoliv info! Tel. 728857306

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Macek

Přihlášení: