Lusy

Datum ztráty 12.08.2014
Místo ztráty Štěnovický Borek, 37
Telefon 723499892
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Lusy
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 roky
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lusy je tříletá kastrovaná kočička, která žije se třemi sourozenci v domku na vesnici. Každý den chodí vždy na průzkum okolí a vždy se vrací domů sama a nebo na zavolání jménem. Dne 12.08. se již večer nevrátila z večerní pochůzky a od té doby jí postrádáme. Je drobnější, má mezi 3-4kg, je plachá a k lidem nedůvěřivá, cizích lidí se béjí. Uvítáme jakékoli informace o jejím výskytu. Na obličeji má výraznou kresbu. Na krku měla bílý obojek se známkou, kde je její jméno a telefonní číslo, ten však mohla ztratit. Čip, ani tetování nemá. Nikdy se na dlouho neztratila. Okolí zná, ale jen úzce. Je aktivní, má rada pohyb. Vodu nemusí. Vybíravá není. Zdravotní stav výborný. Telefon 723499892

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lusy

Přihlášení: