Lumpík, Sněženka

Datum ztráty 15.07.2020
Místo ztráty Sedliště, 52
Telefon 737838883
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Lumpík, Sněženka
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Do adopce z Neposedných tlapek odešly tyto dvě kočičky, majitelka však oznámila, že utekly. Dočaskářka, která se o ně celou dobu starala je stále hledá. Tmavší je kluk a světlejší je holka. Kluk má na puse černý flíček a holčička má přední levou nožku celou černou s bílou pacičkou. Kdyby jste je někdo zahlédl, prosím dejte vědět.Jsou plaché a nejspíše budou hladové a vystresované. Obě jsou kastrované, bez obojků i čipů. Možná už nebudou spolu a rozdělily se. Původně žily v městě. Děkuji všem za pomoc při hledání.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lumpík, Sněženka

Přihlášení: