Luky

Datum ztráty 27.01.2015
Místo ztráty Plzeň, Kaznějovska 44
Telefon 776368351
Odměna 500,- Kč
Jméno Luky
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Bílo-mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Luky má asi rok.Je velmi přítulný. Nechá se pohladit. Povahově je vyloženě společenský. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Má zelenohnědý oči. Má dlouhý pruhovaný ocas, asi 5 kg, bílou hruď, jinak má zbytek těla mourovatý. Neumí pořádně mňoukat. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný nemá. Ztratil se v noci, v Plzni v Kaznějovské ulici. kdy si otevřel vchodový dveře a utekl ven. Zjistili jsme to až ráno. Chronický útěkář to není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. V pohybu je trochu línější povahy. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý moc není, zimu rád nemá... Telefon 776368351

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Luky

Přihlášení: