Luke Skywalker

Datum ztráty 07.05.2023
Místo ztráty Praha 4 - Braník, Jasná II
Telefon 728435865
Odměna ANO
Jméno Luke Skywalker
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Šedobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourkovi je rok, chodí běžně ven a na zavolání přijde vždy během pár minut. Od včerejška (7.5.) se ale neukázal. Jeho sestra Leia ho marně hledá a kocouří kamarádi ze sousedství se tu ukázali bez něj. Doma je v Jasné II, ale mohl se dostat klidně na druhou stranu za Zelený pruh, možná až na Dobešku, nebo klidně do Mezivrší či k Zemance a Vlnité. Je kamarádský, nebojí se a všechno ho zajímá. Mohl třeba k někomu vlézt do garáže nebo do sklepa. Moc nemňouká tak o sobě nedá vědět.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Luke Skywalker

Přihlášení: