Lukášek

Datum ztráty 10.09.2015
Místo ztráty Praha 12, Branisovská 12
Telefon 776473636
Jméno Lukášek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Belgický ovčák Tervueren
Věk 9 let
Barva Fauve, černá maska
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Lukášek je již devítiletý pejsek v barvě Fauve s černou maskou, začíná šedivět. Na své jméno slyší. V době ztráty na sobě měl červený látkový obojek a světlý antiparazitní obojek. Čipovaný ani tetovaný není. Váží 19 kg. Pochází ze smečky Yukon. Má za sebou velmi zlé zkušenosti s lidmi, ale na lidi nezanevřel. Je plašší , přátelský. Zvyklý na pejsky všech velikostí. Z důvodu velmi těžké infekce jsme mu po záchraně museli nechat amputovat ocas na dva obratle. Do nového domova šel v neděli 6.9.2015 . Ve čtvrtek se lekl a nedopatřením proběhl majitelce brankou. Naposled byl viděn 10.9.2015 v Písnici. Moc prosím o pomoc. tel. čísla 776 47 36 36, 606791513

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lukášek

Přihlášení: